Witamy na stronie internetowej Stowarzyszenia „Lepszy Rembertów”

Rozklad jazdy SKM


strona Urzedu Dzialnicy Rembertow

mapa Rembertowa

 Nasz adres 

ul. Kordiana 31,
04 - 451 Warszawa,
tel.606621052, 609561441, 663321200,
e-mail:biuro@lepszyrembertow.pl
KRS: 0000257175.
NIP: 952 199 48 12
Regon: 140558819
Nr konta bankowego: 29 2130 0004 2001 0381 0595 0001

Wnioski i skargi

20. 11. 2009


  Osmielam sie stwierdzić, jak moi poprzednicy, których jak sadzę było mnóstwo, że odcinek ulicy Paderewskiego w Rembertowie w rejonie Zesłanców Polskich i Kramarskiej dosłownie rozpada sie na naszych oczach. Coraz trudniej tamtedy przejechać - tak straszne powstaja wyboje, w ostatnich dniach przy krawężniku powstała tam taka wyrwa, ze nie zycze nikomy postawic tam stope, bo moze skonczyc sie na pogotowiu. Nie wiem czy ktos zamierza tam cokolwiek zrobić, bo ostatnio wszystkich raczej g.... obchodzi co sie tam dzieje. Jakas totalna znieczulica chyba zapanowała na naszej wspolnej rembertowskiej ziemi. Jeszcze raz apeluje do sumienia i ogólnie do ludzkich odczuc, bo zaczynam wątpic ze nasze wladze w ogóle takowe jeszcze posiadaja. Na razie jest - po prostu niechlujstwo i niedbalstwo - wstyd przed innymi dzielnicami Warszawy, ze trzeba pisac o takich rzeczach.   Raivo.

_________________________________________________________________________________________

20. 11. 2009Ulica została zalana praktycznie od płotu do płotu. Bezskutecznie prosiłem o interwencje.
Prosiłem chociaż o wypompowanie wody - mieszkaniec Rembertowa


Jeden z mieszkańców Rembertowa zirytowany brakiem reakcji władz dzielnicy, powiadomił o problemie TVN Warszawa.

_________________________________________________________________________________________

21. 10. 2009Prosze Państwa !

Chciałbym zwrócić uwage na FATALNY STAN jaki przedstawia ulica Paderewskiego na odcinku od ul. Czwartaków do ul. Zdrowotnej. Pragne podkreslić, że ulica jest na dzień dzisiejszy w opłakanym stanie. Dziury, wyrwy w ubitym destrukcie, po niewielkich opadach zbierajaca się tam woda tworząc kałuze o nieokreślonej głębokości - czyni widok bardziej z Dalekiego Wschodu niż ze stolicy kraju europejskiego. Z osiedla Sady Rembertowskie (na budowę którego wydaliście Państwo pozwolenie - więc zobowiązani jesteście Państwo zorganizować element infrastruktury dojazdowej) jest zaledwie 500 metrów do przystanku ZTM oraz do skrzyzowania z ulicą Czwartaków, a przejście ta ulica lub przejazd samochodem przypomina jakiś koszmar - mieszkańcy wychodzą do swoich miejsc pracy w czystym ubuwiu, zaś do autobusu wchodzą juz w zabłoconym. W końcu jedno z Osiedli funkcjonuje juz 2 lata, zaś drugie ponad 5 lat. Jest to wystarczajaco duzo czasu aby zadbać o stan techniczny dróg i utwardzić je na stałe.

Zdaję sobie sprawę, ze są to wieloletnie zaniedbania, ale obserwując temat od momentu zamieszkania, widzę wyraźnie, ze nie zależy Państwu absolutnie aby cokolwiek zrobić w celu poprawienia dojazdu na Osiedle sady rembertowskie nr 1 i nr 2. Jakby Państwu zależało na tym, efekty byłyby widoczne juz dawno.

Prosze o interwencję w sprawie poparta konkretami, prosze zająć się sprawą możliwie jak najszybciej, zanim jakiś pojazd samochodowy wjedzie w dołek zasłonięty kałużą i dojdzie do jego uszkodzenia. Nie podaje swoich danych personalnych, wiem, ze znajomi je podają, a Państwo lekceważą ich a i tak nic nie robią, zatem nie uznaję za stosowne aby szargać swoje nazwisko w Waszym bezładzie urzędniczym i Waszej bezczynności oraz Waszej bezradności wobec podstawowych potrzeb społecznych.

Proszę o odpowiedź z konkretnymi zamierzeniami dot. podjęcia działań z Państwa strony. Jeśli nie otrzymam niczego od Państwa zamierzam powiadomić lokalne media prasowe na temat bezradności samorządu lokalnego w zakresie infrastruktury.

Tak dalej nie da się zyć !!!!!  - Otrzymaliśmy kopię pisma skierowanego do Pana Burmistrza:

Zarządzanie dzielnicą miejską, dbałość o interesy mieszkańców, o warunki życia - to poważna i odpowiedzialna sprawa.
Jeśli ktoś od początku kadencji NIE POTRAFI lub po prostu nie chce sprostać temu zadaniu, to znaczy że pomylił się z powołaniem i powinien ująć się ambicją i polskim honorem i dobrowolnie ustapić ze stanowiska, aniżeli nic nie robić w dalszym ciągu a pobierać wynagrodzenie pochodzące ze społecznych pieniędzy.


                ulica 2        ulica 3        ulica 4        ulica 5        ulica 1
  

<<<   1   2   3     >>>
Copyright© 2009  Lepszy Rembertów - wszystkie prawa zastrzeżone