ROWEREM PRZEZ REMBERTÓW I OKOLICE


PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA Strona główna 

O projekcie logo_lr

19.04.2013


Szanowni Państwo

            Stowarzyszenie „Lepszy Rembertów” od dwóch lat, dzięki swoim członkom i sympatykom, przodownikom turystyki rowerowej, organizuje w sezonie rowerowym, kilka wycieczek. Nasza oferta jest kierowana do wszystkich mieszkańców Dzielnicy Rembertów jeżdżących na rowerach i dostosowana do możliwości każdego rowerzysty, niezależnie od wieku, jak i kondycji fizycznej. W czasie rajdów zwiedzamy ciekawe obiekty zabytkowe i miejsca przyrodnicze. Dzięki temu uprawianie turystyki rowerowej ma walor nie tylko sportowy, rekreacyjny, ale także poznawczy.
            W ramach projektu „Rowerem przez Rembertów i okolice”, współfinansowanego przez Miasto Stołeczne Warszawa, organizujemy 10 wycieczek rowerowych, oraz opracowujemy trasy rajdów z dokładnym opisaniem zwiedzanych miejsc i mapami. Na początek i zakończenie sezonu rowerowego zapraszamy na integracyjne spotkanie przy grillu.
            Warto pamiętać, że sport uprawiany poprzez jazdę na rowerze jest najpowszechniejszą formą aktywizacji ruchowej całych rodzin, które dzięki temu wspólnie spędzają wolny czas. Turystyka kolarska integruje także sąsiadów. Dlatego zachęcamy do udziału w naszych rajdach.

Agnieszka Zielińska 
Koordynator projektuStowarzyszenie „Lepszy Rembertów”